Latviskilv
  • Latviskilv
  • Englishen
  • Germande
  • Swedishse
  • Norwegianno

Projekti


Alūksne, 08.12.2014
SIA 4PLUS biedrības "Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācija" projekta ietvaros veic darbinieku apmācību programmā " IT risinājumi ražošanas darbības efektivizēšanai." 

ERAF projekti
Ieguldījums tavā nākotnē

Alūksne, 03.11.2014
Ar 2014. gada 3. novembri SIA “4PLUS” uzsāk jauna produkta, tangenciāli orientētu gadskārtu garumā saaudzēta saunas apdares un lāvas dēļa sērijveida ražošanu. Jaunais produkts veiksmīgi ieviests ražošanā projekta “Tangenciāli orientētu gadskārtu saaudzētu saunu apdares un lāvas dēļu ieviešana ražošanā “, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds, īstenošanas ietvaros.


SIA “4PLUS” uzsāka projekta īstenošanu 2014. gada 22. aprīlī. 2014. gada 23. jūlijā tika parakstīts līgums ar LIAA par projekta ieviešanu. Projekts kopumā tika realizēts ~ 7 mēnešu laikā. Šajā laika periodā tika izvērtētas iespējamās produkta ražošanas tehnoloģijas, iegādātas un uzstādītas uzņēmuma Alūksnes ražotnē, Merķeļa ielā 20 jaunā produkta ražošanai nepieciešamās iekārtas. Tāpat uzņēmuma personāls tika apmācīts darbam ar iegādātajām iekārtām gan no iekārtu piegādātāju puses, gan no SIA 4PLUS puses, kā arī gandrīz divus mēnešus tika veikta jaunā produkta testa ražošana, lai iestrādātu korektu tā ražošanas procesu, testētu iekārtu funkcijas un izvēlētos to efektīvāko kombināciju, lai nodrošinātu pēc iespējas efektīvāku jaunā produkta ražošanas procesu no laika un kvalitātes viedokļa.


ERAF projekti
Ieguldījums tavā nākotnē

Alūksne, 23.07.2014
SIA “4PLUS” 2014. gada 23. jūlijā ir noslēdzis līgumu Nr. L-APV-14-0127 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta “Tangenciāli orientētu gadskārtu saaudzētu saunu apdares un lāvas dēļu ieviešana ražošanā “ īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.


SIA “4PLUS” kā viens no lielākajiem apses koka materiālu pārstrādātājiem Baltijā un viens no lielākajiem saunas apdares un pirts lāvu ražotājiem Eiropā, projekta ietvaros plāno ieviest ražošanā jaunu produktu – tangenciāli orientētu gadskārtu ar PVA un EPI līmju maisījumu garumā saaudzētu apses koka saunu apdares un lāvas dēli. Projekts tiks realizēts uzņēmuma Alūksnes ražotnē. Projekta kopējās izmaksas ir 259 790,00 EUR no tām atbalstāmās izmaksas 229 790,00 EUR. Piešķirtā finansējuma apmērs- 103 406,00 EUR. Projektu paredzēts realizēt 7 mēnešu laikā.


ERAF projekti
Ieguldījums tavā nākotnē

Alūksne, 25.04.2014
2014. gada 22. aprīlī SIA “4PLUS” iesniedza LIAA projekta “ Tangenciāli orientētu gadskārtu saaudzētu saunu apdares un lāvas dēļa ieviešana ražošanā” pieteikumu programmā “Augstas pievienotās vērtības investīcijas” 4. kārta.


Saskaņā ar vispārējo uzņēmuma attīstības stratēģiju, proti, palielināt produktu ar augstu pievienoto vērtību īpatsvaru uz kopējo SIA "4PLUS" saražotās produkcijas apjomu, tādejādi paaugstinot uzņēmuma vispārējo konkurētspēju tirgū, projekta ietvaros plānots ieviest ražošanā uzņēmumam jaunu produktu, garumā saaudzētu ar PVA un EPI līmju maisījumu, tangenciāli orientētu gadskārtu apses koka saunas apdares un lāvas dēli, izmantojot tādu tehnoloģiju, kura būtu visefektīvākā izmaksu ziņā un kuras rezultātā tiktu iegūts produkts ar iespējami augstākām kvalitātes īpašībām, kas spētu kalpot kā ilgtermiņa arguments tirgū, sniedzot patērētājam pārliecinošu iespaidu par preces kvalitāti.
Projektu plānots realizēt 7 mēnešos.


ERAF projekti
Ieguldījums tavā nākotnē

Alūksne
SIA "4PLUS" ir realizējuši projektu un uzsākuši produkta „Apses briketes” ražošanu un pārdošanu.
Briketēs ir saglabātas  visas apses koksnes priekšrocības, kuras papildinātas ar  augstu blīvumu ~ 1200kg/m3, lielu siltuma atdevi un ilgu degšanas laiku.


ERAF projekti
Apses briketes

Alūksne
SIA 4PLUS piedalās biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera organizētā apmācības projektā Produktivitātes Evolūcija", kura īstenošanu līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.


ERAF projekti
Ieguldījums tavā nākotnē

Alūksne

SIA "4PLUS" piedalās apmācības projektā, kuru īsteno: Biedrība "Vieglās Rūpniecības uzņēmumu Asociācija” un līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.


ERAF projekti
Ieguldījums tavā nākotnē

Alūksne

SIA 4Plus izsludina iepirkumu uz baļķu padeves un pozicionēšanas iekārtu un baļķu blīzuma un mizas šķeldotāju. >> Lejupielādēt nolikumu
Paziņojums!

SIA "4PLUS" iepirkuma procedūras " Par kokapstrades iekārtu piegādi un uzstādīšanu", identifikācijas Nr. 4PLUS/2014-03/01, rezultāti : >> Lejupielādēt failuERAF projekti
Ieguldījums tavā nākotnē