Par mums

Kokapstrādes uzņēmums 4PLUS dibināts 1994. gadā. Mūsu specializācija ir apses un termoapses izstrādājumu, pirts un saunas materiālu, apdares dēļu un garumā saaudzētu līmētu profilētu dēļu ražošana eksportam. No ēveļskaidām un citiem  ražošanas atlikumiem, ražojam augstas siltumspējas 4PLUS kokskaidu briketes.  
  
Mēs augsti vērtējam mūsu piegādātājus, par uzticību, veicot stabilas kvalitatīvu apses zāģbaļķu piegādes, kas vairāk kā 20 gadu garumā liek mums nepārtraukti attīstīties, lai arī turpmāk sadarbība ar 4PLUS būtu ieguvums mūsu uzticamajiem partneriem. 


Divdesmit gadu laikā esam pārliecinājušies, ka varam droši paļauties uz saviem apses zāģbaļķu piegādātājiem, un tas ļāvis uzņēmumam nepārtraukti attīstīties un iegūt daudz pastāvīgu klientu.

Saimniecisko darbību 4PLUS uzsāka Valmierā. Nedaudz vēlāk - 1996. gada maijā - atvērta struktūrvienība  arī Alūksnē. Pirmsākumos uzņēmums nodarbojās ar bērza finierkluču iepirkšanu AS Latvijas Finieris vajadzībām.


Šobrīd Valmierā atrodas 4PLUS birojs  un Rietumvidzemes apses zāģbaļķu iepirkšanas punkts un, savukārt Alūksnē ir Austrumvidzemes un Latgales apses zāģbaļķu iepirkšanas punkts,  ražotne, galvenais birojs un grāmatvedība.  


4PLUS Alūksnes ražotne piegādā produkciju klientiem daudzās pasaules valstīs. Ražotne atrodas uz 6,3 ha uzņēmumam piederošas zemes rekonstruētās un jaunbūvētās ražošanas un noliktavas ēkās vairāk nekā 5000 m2 platībā.


4PLUS struktūrvienībās Valmierā un Alūksnē un saistītajā uzņēmumā 4PLUS SERVISS kopā strādā aptuveni 90 darbinieku.

4plus ražošana Alūksnē

Galerija