Par mums

Esam 1994. gadā dibināts kokapstrādes uzņēmums, kas specializējas apses izstrādājumu ražošanā. Gadu gaitā uzkrātā pieredzem, investīcijas jaunās tehnoloģijās un uz risinājumiem vērstā pieeja ir nodrošinājusi nepārtrauktu izaugsmi. Mērķtiecīgi izvēlētā šaurā specializācija palīdzējusi mums uzkrāt zināšanas un izkopt īpašu meistarību, lai radītu līdz perfekcijai noslīpētu produktu klāstu un veidotu arvien jaunus, uz klienta vajadzībām orientētus risinājumus.

Mūsu stiprās puses

+ Augstākie ražošanas kvalitātes un piegādes standarti
+ Pilns pārstrādes cikls un progresīvas tehnoloģijas
+ Iespēja individuāli pielāgot ražošanas programmas
+ Uz abpusējiem ieguvumiem vērsta domāšana

Pilns pārstrādes cikls un progresīvas tehnoloģijas

Atbildīgā attieksmē sakņota attīstība

Katrs koks, kas nonāk pie mums, ir audzis un kopts cilvēka mūža garumā. Lietderīga tā izmantošana ir ne vien ražošanas efektivitātes jautājums, bet arī veids, kā izrādām cieņu cilvēkiem, kuri šo mežu ir stādījuši, kopuši un izstrādājuši. Lai piešķirtu kokam pēc iespējas augstāku pievienoto vērtību un attīstītu jaunu izstrādājumu ražošanu, izmantojam īpašus skenerus un citas progresīvas tehnoloģijas.

Pieredze - mūsu bagātība

Pieredze ir mūsu bagātība. Mēs esam mācījušies, meklējot labākos risinājumus, darot, kļūdoties un mācoties no kļūdām. Uzklausīt, saprast, sadarboties un meklēt labākos risinājumus, lai mūsu darbs radītu vērtību, gan mums, gan mūsu sadarbības partneriem.
Shopping Cart
Scroll to Top