Akustiskie paneļi

Akustiskie griestu un sienu apdares paneļi no apses. Apses koksne ir lieliski piemērota griestu un sienu apdarei, piešķirot mājoklim un sabiedriskajām telpām ziemeļniecisku eleganci un viegluma sajūtu.

4plus sound absorbing ceiling panels made from aspen
Akustiskais panelis dabīgi gaišs balts tonis
Sound panels Made From Thermo Aspen by 4Plus
Akustiskais panelis termo tonis
Decorative sound panels made from thermo aspen
Akustikskais panelis termo tonis
Specifikācija: Akustiskais panelis uz filca pamatnes
Specifikācija: Akustiskais panelis uz rāmja pamatnes
Akustiskos paneļus esam izstrādājuši ar mērķi uzlabot akustiku un piešķirt telpai īpašu dizainu mājoklī, birojā vai jebkurā publiskā objektā, izmantojot speciālu akustisko audumu vai pārstrādātu PET filca materiālu, apvienojumā ar masīvkoka līstēm. 

Paneļus iespējams stiprināt pie sienas izmantojot skrūves vai tam paredzētu līmi, kā arī pie griestiem, ar skrūvēm vai ar plaši izmantotām dažādām piekaramo griestu montēšanas sistēmām. 
4Plus paneļi paredzēti savienošanai savā starpā gan garumā, gan platumā, kā arī to garumu un platumu var vienkārši saīsināt izmantojot tam paredzētu piegriešanas komplektu, lai noklātu jebkura izmēra sienu vai griestu plaknes, pielāgojoties katras telpas specifiskajiem parametriem. 

Akustisko paneļu dizainam raksturu un funkcionalitāti piešķir masīvkoka līstes, kas stiprinātas uz masīvkoka rāmja vai uz pārstrādāta PET filca materiāla. Abi paneļu tipi tiek piedāvāti divos izmēros: 240x60cm un 280x60cm. Jūs varat izvēlēties paneļus trīs krāsās: termo – īpaši izcelta koka tekstūra brūnganos toņos, dabīgi gaiši baltā tonī, un antracīta – tumši pelēkā tonī. 

Apses izcelsmes reģions, ko izmantojam savos produktos, ir Baltija. Apse ir atzīta un iecienīta, galvenokārt, dēļ tās gaišās koksnes nokrāsas un zemās siltuma vadīšanas spējas. Akustiskajos paneļos izmantotās masīvkoka līstes ir ražotas izmantojot garumā audzēšanas tehnoloģiju, kas uzlabo gan materiāla fizisko stabilitāti, gan nodrošina atbildīgu un efektīvu kokmateriāla izmantošanu. 

Pieredze ir mūsu bagātība. 30 gadu garumā esam iepazinuši un izpratuši Apses koksni un esam spējuši izcelt tās labākās īpašības, radot funkcionālus un estētiskus risinājumus gan interjera dizaina gan saunu apdarēs. 
Saistībā ar cenu, piegādēm vai citu informāciju par akustiskajiem paneļiem, lūdzu jautāt sūtot e-pastu uz: info@4plus.lv
Shopping Cart
Scroll to Top