Contacts

SIA 4PLUS 
Merkela iela 20, 
Aluksne, LV4301, Latvia
Phone +37164381557 
Fax +37164307015

Details

SIA 4PLUS
Abula iela 6b, 
Valmiera, LV4201, Latvija
VAT. LV54103007931
Bank: A/S SEB banka
Code : UNLALV2X
Account EUR : LV48UNLA0025000467407
mail : info@4plus.lv


Sauna / Interior material, Primed, Painted and Varnished board sales

Sales manager

Renars Salaks

Phone +371 26544618
renars.salaks@4plus.lv
Renārs Salaks - 4plus Pārdošanas vadītājs

Managing Director

Druvis Paeglis

Phone +371 29298858 druvis.paeglis@4plus.lv
Druvis Paeglis 4plus tirdzniecības attīstība

Briquettes and pallet element sales

Sawmill manager

Egons Berzins

Phone  +37126337895
egons.berzins@4plus.lv
Egons Bērziņš 4plus zāģētavas vadītājs

Transportation and logistics manager

Gints Miesnieks

Phone +371 28327227
gints.miesnieks@4plus.lv
Gints Miesnieks 4plus transporta un loģistikas vadītājs

Production

Production Manager

Zigmunds Dambis

Phone +37126336372
zigmunds.dambis@4plus.lv
Zigmunds Dambis 4plus ražošanas vadītājs

Production Director

Askolds Zelmenis

Phone +371 29276884
askolds.zelmenis@4plus.lv
Askolds Zelmenis 4plus ražošanas attīstības vadītājs